Ārstniecība un rehabilitācija bērniem

Pērļu vanna

Bērniem ar kustību traucējumiem pastāvīgi ir savilkti un sāpoši muskuļi, jo tie nespēj darboties pilnvērtīgi. Tiklīdz kāds no muskuļiem nedarbojas, tā citi muskuļi cenšas kompensēt muskuļa bezdarbību. Šāda ilgstoša kompensācija nav vēlama, jo noved pie muskuļu pārslodzes un savilkumiem. Ūdens dziedniecības telpā esošajā pērļu vannā tūkstošiem mazu burbulīšu saskaras ar ādu, veidojot hidromasāžas efektu, kas vienlaikus nomierina, normalizē asinsspiedienu, mazina saspringumu un sāpes un uzlabo locītavu kustīgumu. Mazie pacienti ar lielu prieku dodas uz pērļu vannām, jo šī terapija ir tik viegla un patīkama, salīdzinot ar visām cīņām, kas jāizcīna ikdienā.

Pievienojot ūdensdziedniecības procedūras POGA rehabilitācijas pakalpojumu klāstam, bērniem ar kustību traucējumiem tiek sniegta vispusīgāka rehabilitācija. Ideja par ūdens procedūrām POGĀ dzima jau pirms vairākiem gadiem. Viens no faktoriem, kas mūs mudināja to izveidot, ir fakts, ka procedūra ir iespēja kaut uz mirkli atslēgties no ikdienas grūtībām, atslābināties un gūt prieku, skatoties burbuļu spēles un jūtot, kā sāpes ķermenī mazinās. 

Cena 35 EUR pērļu vannas nodarbībai 20 minūtes

*Ja Jūsu ģimenei nepietiek līdzekļi rehabilitācijas kursa segšanai "Rehabilitācijas centrs Poga", lūdzam sazināties ar Fonds "Ziedot.lv, lai uzzinātu par ziedojumu piesaistes iespējām ( tālr.28808551).

Jaunumi