Ārstniecība un rehabilitācija bērniem

Mollii terapija

Molli tērps ir īpaša medicīniska palīgierīce, kurā iestrādāti 58 elektrodi. Tērps tiek programmēts katram cilvēkam individuāli, lai pielāgotu aktīvos elektrodus un to intensitāti katram pacientam. Ar tērpa palīdzību ir iespējams gan mazināt muskuļu spastisku un tos atbrīvot, gan aktivizēt muskuļus, lai atgūtu kontroli pār kustībām un aizkavētu muskuļu atrofiju.

Mollii tērps paredzēts muskuļu spasticitātes, muskuļu saspringuma un ar to saistīto sāpju mazināšanai pacientiem ar cerbrālo trieku, multiplo sklerozi, pacientiem pēc insulta, muguras vai galvas smadzeņu traumām vai citiem neiroloģiskiem kustību traucējumiem.

Lai uzsāktu terapiju ar Mollii tērpu, nepieciešams pieteikties centrā POGA uz konsultāciju pie fizioterapeita, kurš izvērtēs, vai nav kādu ierobežojumu tērpa lietošanai. Ja terapeits nozīmēs Mollii terapiju pacientam, tad pacientam tiks nozīmēta nodarbība pie terapeita, kurš veiks Mollii tērpa individuālu programmēšanu pacientam. Pirmās nodarbības ilgums ir 90 minūtes, kuru laikā tiek veikta tērpa programmēšana, kā arī pacienta vai pacienta pārstāvja apmācība tērpa lietošanai individuāli.

Turpmāko sesiju ilgums ir  60 minūtes un terapeitiskais efekts ilgst līdz pat 49 stundām. T.i., labākajam efektam tērps jālieto katru otro dienu.

Terapijas izmaksas:

  • Mollii tērpa programmēšana (pirmā nodarbība), 90 min: 90 EUR
  • Mollii tērpa programmēšanas korekcija (ja nepieciešams), 30 min: 25 EUR
  • Mollii nodarbība centrā POGA, 50 minūtes: 50 EUR
  • Molli tērpa lietošana mājas apstākļos (1 diena): 15 EUR

*Ja Jūsu ģimenei nepietiek līdzekļi rehabilitācijas kursa segšanai "Rehabilitācijas centrs Poga", lūdzam sazināties ar Fonds "Ziedot.lv, lai uzzinātu par ziedojumu piesaistes iespējām (.tālr.28808551).

Jaunumi