Ārstniecība un rehabilitācija bērniem

Bērnu masāža

Bērniem ar kustību un citiem funkcionāliem traucējumiem ikdienas kustības ir apgrūtinātas. Viņu muskulīši ir saspringti, bet dažām muskuļu grupām ir neadekvāti liela un asimetriska slodze. Tas izraisa diskomfortu, dažkārt pat sāpes un pastirpina deformācijas.  

Tad palīdz ārstnieciskā masāža, kas ne tikai labvēlīgi ietekmē muskuļus, bet arī aktivizē locītavu apvalka sekrēciju, nostiprina saites un cīpslas, paaugstina pretestību dažādām infekcijām un fiziskām ietekmēm, paātrinās venozo asiņu un limfas atplūdi. Masāža pastiprina arī centrālās nervu sistēmas regulējošās un koordinējošās funkcijas, stimulē reģenerāciju un perifēro nervu atjaunošanos.

Masāža nepieciešama arī pirms fizioterapijas nodarbībām, lai ķermenis nebūtu sasprindzis un vingrojumus spētu izpildīt pareizi un sasniegtu gaidīto rezultātu.

Masāžas ir īpašas, jo tās veic īpaši masieri. Šie masieri ir vājredzīgi, bet tikpat kompetenti kā ikviens sertificēts masieris. Redzes zaudējums ir ļāvis spēcīgāk attīstīt citas maņas. Neskatoties uz savu vājredzību, viņi ir spējuši būt vieni no mums. Izmācījušies, apguvuši profesiju, un ar darbu nodrošina savas ģimenes. 

Lai “Pogas” bērni saņemtu bezmaksas ārstnieciskās masāžas un vājredzīgie masieri saņemtu cienīgu atlīdzību par savu darbu, portālā Ziedot.lv uzsākta ziedojumu kampaņa. Vienas masāžas izmaksas ir 15 eiro.  

Jaunumi