Speciālisti

Sintija Liepa

masiere
Sintija Liepa

Sintija ir beigusi Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžu un ieguvusi profesionālo augstāko izglītību programmā” Ārstnieciskā masāža.”
Papildus viņa beigusi Rīgas Starpatustikā macību centra valsts akreditēto profesionālās pilnveides izglītības programmu kā ķermeņa kopšanas speciāliste apgūstot dažādus masāžu veidus.

Kā masiere 3 gadus strādājusi SPA jomā un jau 4 gadus rehabilitācijas jomā, ir pieredze ar pacientiem dažādās vecuma grupās sākot ar zīdaiņiem līdz pieaugušajiem.
Šobrīd profesionālo pieredzi darbā gūst Rehabilitācijas centrā POGA veicot masāžas pieaugušajiem, kas audzina bērnus ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, sniedzot tiem visu nepieciešamo atbalstu, ar masāžas palīdzību veicinot funkcionālā stāvokļa kā arī ar veselību saistītās dzīves kvalitātes un labsajūtas uzlabošanos.
Papildus darbam POGĀ, Sintija kā masiere darbojos arī sociālās aprūpes jomā, esot vienai no multiprofesionālās speciālistu komandas Valsts sociālās aprūpes centrā “Rīga” filiālē “Teika” darbā ar bērniem, kuriem diagnosticēti smagi garīgi un funkcionāli traucējumi.

Sintijai ļoti patīk palīdzēt cilvēkiem, uzklausīt un sniegt tiem nepieciešamo atbalstu.

Jaunumi