Jaunumi

Divi jaunākie POGAs fizioterapeiti apgūst TheraSuit metodi Atēnās

Publicēts: 11.06.2024.

POGA attīstās un paplašinās - jaunākie POGAs fizioterapeiti apgūst TheraSuit metodi un saņem sertifikātu, lai pilnvērtīgi strādātu ar TheraSuit metodi POGĀ.

Priecājamies, ka POGA kļūst plašāka, mūsu komandā ir pievienojušies divi jauni fizioterapeiti Helēna un Grigorijs, kuri jūnija sākumā apgūst neirorehabilitācijas metodes TheraSuit (ASV) metodi Grieķijā, Atēnās.

Neirorehabilitācijas kurss "TheraSuit" ir īpaši izstrādāta un ASV patentēta rehabilitācijas sistēma, kurā tiek izmantoti dažādi terapiju veidi - masāža, manuālas fizioterapijas tehnikas, vingrojumi universālā vingrojumu sistēmā, sviru sistēma, vingrojumi Spider sistēmā un funkcionālais treniņš TheraSuit dinamiskajā ortozē (Therasuit tērps). Kursa ietvaros var tik pielietota tDCS smadzeņu mikroporalizācija (neuroCare Group). Balstoties uz pacienta veselības stāvokļa izvērtēšanu, tiek izvēlētas tieši pacientam atbilstošākās terapiju veidu kombinācijas un intensitāte. Atkarībā no bērna funkcionālā stāvokļa, tiek piedāvāti divi rehabilitācijas kursi - "TheraSuit3" un "TheraSuit2".