Ārstniecība un rehabilitācija pieaugušajiem

RYSEN gaitas rehabilitācija

RYSEN gaitas iekārta ir unikāla un jaunākā gaitas veicināšanas iekārta pasaulē. Centrs POGA ir vienīgā vieta Latvijā un Ziemeļeiropā, kur pacientiem tiek dota  kustību brīvība. 

RYSEN ir inovatīva gaitas un līdzsvara treniņa iekārta. Pacienti, kuri nekad nav nostājušies uz savām kājām, ar RYSEN atbalstu spēj piecelties no ratiņkrēsla un sajust to, ko mēs ikdienā uzskatām par pašsaprotamu – staigāt. RYSEN sistēma ļauj attīstīt pareizu gaitu, nodrošinot ķermeņa svara atbalstu neierobežotai kustību brīvībai. Jaunā trīsdimensiju ķermeņa balsta iekares sistēma nodrošina gaitas un līdzsvara terapiju brīvā telpā – pacients mācās staigāt, ejot pa telpu uz priekšu, sāniem, pieliekties vai palēkties. Līdz šim lietotās gaitas treniņa tehnoloģijas pārsvarā ir stacionāri gaitas roboti, kur gaita tiek trenēta, ejot uz vietas. Pacientiem ar gaitas traucējumiem RYSEN iekārta sniedz nebijušu kustību brīvību un izcilu terapiju. RYSEN atbalsta dažādas aktivitātes, piemēram, piecelšanos un apsēšanos, līdzsvara treniņu, iešanu pāri šķēršļiem un brīvu staigāšanu.

Cena: Gaitas iekārta RYSEN tiek lietota 60min nodarbībā, 45 EUR

*Ja Jūsu ģimenei nepietiek līdzekļi rehabilitācijas kursa segšanai "Rehabilitācijas centrs Poga", lūdzam sazināties ar Fonds "Ziedot.lv, lai uzzinātu par ziedojumu piesaistes iespējām (.tālr.28808551).

Jaunumi