Ārstniecība un rehabilitācija bērniem

TheraSuit rehabilitācijas kurss

TheraSuit fizioterapijas metodes pamatā ir unikāls tērps, kas nodrošina ķermeņa ārējo stabilitāti, vienlaikus ļaujot izdarīt daudz brīvākas un koordinētākas augšējo un apakšējo ekstremitāšu kustības. Vestibulārā sistēma caur ķermeņa novietojumu telpā analizē muskuļu tonusu, kas nepieciešams kustības veikšanai. TheraSuit metode sniedz spēcīgu aferentu proprioreceptīvu informāciju, kas stimulē centrālo nervu sistēmu, kuras attīstība bijusi kavēta. Centra “Poga” fizioterapeiti izgājuši speciālu un sertificētu apmācību ASV speciālistu vadībā, lai drīsktētu strādāt ar šo fizioterapijas metodi. TheraSuit metodi 2001.gadā ASV izveidoja un patentēja Richard un Izabela Koscielny, kas tika balstīta uz zinātnieku izveidoto kosmonautu tērpu, kas laika gaitā tika uzlabots un pielāgots neiroloģisko pacientu ārstēšanā. Terapijas izveidotāji rūpīgi seko līdzi centra terapeitu darbam, lai nodrošinātu kvalitatīvu un profesionālu pakalpojumu. Lai strādātu ar šo metodi, TheraSuit speciālisti regulāri apmeklē tālākizglītības apmācības.

TheraSuit metode tiek pielietota pie šādām diagnozēm - bērnu cerebrālā trieka, insulta sekas un citas centrālās nervu sistēmas saslimšanas, spina bifida, Dauna sindroms, galvas smadzeņu traumas, muguras smadzeņu bojājumi, attīstības aiztures gadījumi, sensorās integrācijas traucējumi, vestibulārās sistēmas traucējumi/saslimšanas, reimatoīdais artrīts, apdegumi, lūzumi, sporta traumas.

TheraSuit ir intensīva fizioterapijas metode. Tās viena kursa ilgums ir 3-4 nedēļas, 5 dienas nedēļā, līdz 3 stundām dienā, atkarībā no pacienta veselības stāvokļa. TheraSuit kursa laikā kā piepildu terapija var tikt nozīmētas arī ergoterapieta, osteopāta un neirologa konsultācijas.

Cena: TheraSuit rehabilitācijas kursa cena 1710 EUR, kas ietver 55 stundu kursu 19 dienu garumā. Pieaicināto speciālistu konsultāciju cenas saskaņā ar Cenrādi.

Jaunumi