Ārstniecība un rehabilitācija bērniem

TheraSuit rehabilitācija

TheraSuit ir intensīva fizioterapijas metode, kas patentēta ASV. Metodes pamatā pamatā ir unikāls tērps, kas nodrošina ķermeņa ārējo stabilitāti, vienlaikus ļaujot izdarīt daudz brīvākas un koordinētākas augšējo un apakšējo ekstremitāšu kustības. Vestibulārā sistēma caur ķermeņa novietojumu telpā analizē muskuļu tonusu, kas nepieciešams kustības veikšanai. TheraSuit metode sniedz spēcīgu aferentu proprioreceptīvu informāciju, kas stimulē centrālo nervu sistēmu, kuras attīstība bijusi kavēta. 

TheraSuit metode tiek pielietota pie šādām diagnozēm - bērnu cerebrālā trieka, insulta sekas un citas centrālās nervu sistēmas saslimšanas, spina bifida, Dauna sindroms, galvas smadzeņu traumas, muguras smadzeņu bojājumi, attīstības aiztures gadījumi, sensorās integrācijas traucējumi, vestibulārās sistēmas traucējumi/saslimšanas, reimatoīdais artrīts, apdegumi, lūzumi, sporta traumas.

Centra “Poga” fizioterapeiti izgājuši speciālu un sertificētu apmācību ASV speciālistu vadībā, kas atļauj strādāt ar šo fizioterapijas metodi. TheraSuit metodi 2001.gadā izveidoja un patentēja ASV, un tā tika balstīta uz zinātnieku izveidoto kosmonautu tērpu, kas laika gaitā tika uzlabots un pielāgots civilajā medicīnā neiroloģisko pacientu ārstēšanā. Terapijas izveidotāji rūpīgi seko līdzi centra terapeitu darbam, lai nodrošinātu kvalitatīvu un profesionālu pakalpojumu. Lai strādātu ar šo metodi, TheraSuit speciālisti regulāri apmeklē tālākizglītības apmācības.

TheraSuit ir intensīva fizioterapijas metode. Tās viena kursa ilgums ir 3-4 nedēļas, 5 dienas nedēļā, līdz 3 stundām dienā, atkarībā no pacienta veselības stāvokļa. TheraSuit kursa laikā kā piepildu terapija var tikt nozīmētas arī ergoterapieta, osteopāta un neirologa konsultācijas.

Cena: TheraSuit vienas nodarbības cena ir 30 eiro. Rehabilitācijas kursa kopējā cena 1710 eiro, kas ietver 55 stundu nodarbības 19 dienu garumā. 

TheraSuit terapiju bērnam ar kustību traucējumiem var nozīmēt rehabilitācijas centra "Poga" speciālisti  Bērna veselības stāvokļa novērtēšanas konsultācijas laikā. 

Jaunumi