Jaunumi

Egija Bidiņa piedalās konferencē "Tehniskie palīglīdzekļi bērniem - izaicinājumi un iespējas"

Publicēts: 13.11.2023.

Centra POGA rehabilitācijas procesa vadītāja un fizioterapeite Egija Bidiņa piedalās Bērnu slimnīcas fonda starptautiskā tiešsaistes konferencē “Tehniskie palīglīdzekļi bērniem – izaicinājumi un iespējas”.

2023. gada 16. novembrī, Starptautiskajā tolerances dienā, Bērnu slimnīcas fonds rīko starptautisku tiešsaistes konferenci “Tehniskie palīglīdzekļi bērniem – izaicinājumi un iespējas”, kuras mērķis ir ne tikai sniegt aktuālāko informāciju par nozares izaicinājumiem, tendencēm un labo praksi, bet arī aicināt lēmumpieņēmējus apzināties bērnu ar kustību traucējumiem tehnisko palīglīdzekļu nozīmi viņu dzīves kvalitātes veidošanā un rast risinājumus esošo šķēršļu pārvarēšanā, īstenojot sistemātiskas pārmaiņas nozarē.
Rehabilitācijas centra POGA rehabilitācijas procesa vadītāja un fizioterapeite ar vairāk kā 20 gadu stāžu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, piedalīsies konferencē, lai pastāstītu savu ilggadējo pieredzi darbā ar pacientiem un tehniskajiem palīglīdzekļiem, īpaši ortozēm. Egijas lielā pieredze spēj gan izgaismot problēmas Latvijā, ar kurām saskaras pacienti, gan ieteikt risinājumus.
Konferences ietvaros paredzēta arī “apaļā galda” diskusija ar speciālistiem, vecākiem un lēmumu pieņēmējiem, t.sk. valdības pārstāvjiem. Diskusijā kopīgi ieskicēs galvenos soļus, ko iespējams spert, lai uzlabotu tehnisko palīglīdzekļu nodrošināšanas sistēmu bērniem Latvijā.
REĢISTRĀCIJA un plašāka informācija par konferenci: https://konference.bsf.lv/