Jaunumi

Vecāku labsajūtas programmai pievienojusies Aina Poiša

Publicēts: 09.09.2019.

Ar septembri centra “Poga” vecāku atbalsta programmai pievienojusies Aina Poiša. Aina ir pasniedzēja, konsultante, ģimenes psihoterapeite ar 20 gadu pieredzi ģimenes un grupu terapijā.

Centrā “Poga” Aina Poiša konsultēs smagi slimu bērnu vecākus. Mēdz teikt, ka nav nogurušāku vecāku par smagi slimu bērnu vecākiem. Šiem vecākiem jāsastopas ar virkni izaicinājumu un papildu fizisko un emocionālo slodzi.

Centrs “Poga” ir vieta, kur bērnus un vecākus saprot un mīl. Mēs zinām smagi slimu bērnu vecāku ikdienu un rūpes, tādēļ izveidota vecāku labsajūtas programma. Vecāku atbalsta programmas ietvaros smagi slimi bērnu vecāki var saņemt bezmaksas muguras masāžās kursu, psihoterapeita konsultācijas un sociālā darbinieka atbalstu. Šogad, atklājot centra jaunās telpas, tika atklāta arī jauna relaksācijas iekārta, kas vecākiem piedāvā 15 un 30 minūšu ķermeņa relaksāciju ar gaismas un skaņas elementiem. Aktīvākiem vecākiem ir iespēja izmantot trenažieru zāli, kas aprīkota ar universālu spēka trenažieri, skriešanas un velo trenažieriem.

Paldies ziedotājiem par atbalstu, lai vecāku labsajūtas programma īstenotos. Mēs zinām un ticam, ka laimīga ģimene var būt tikai tad, kad laimīgi ir vecāki.