Jaunumi

Unikāla, labestīga un videi draudzīga LABA SOMA

Publicēts: 18.09.2020.

Centra POGA pacienti kļūst par unikālu iepirkumu maisiņu dizaina autoriem un saņem finansiālu atlīdzību, ko izlieto tik ļoti nepieciešamajai rehabilitācijai. Pirmais zīmējuma autors ir Eliass!

Kas tad ir LABA SOMA? Pirmkārt, tas ir ekoloģisks plastmasas maisiņu aizvietotājs. Tas glābs tūkstošiem dzīvnieku, putnu un zivju dzīves. Otrkārt, tas ir videi draudzīgs un nav bīstams veselībai, jo gatavots no lina un kokvilnas, apdrukāts ar dabai draudzīgām krāsām, kas nesatur svinu.  Treškārt, tā ir stilīga un ekskluzīva soma, jo konkrētais dizains ir tikai uz 125 eksemplāriem. Dizaini neatkārtosies un jau drīz tiks radīti nākamie dizaini. Un ceturtkārt, kļūstot par somas īpašnieku, tu esi kļuvis par sargeņģeli kādam konkrētam bērnam, jo tava nauda palīdzēs šim bērnam atveseļoties un pilnvērtīgi dzīvot.

Pirmo iepirkumu somu dizaina autors ir Eliass. Eliasam ir 12 gadi, viņš ir ļoti radošs, gudrs, ar izcilu humora izjūtu. Viņa zīmētie cilvēciņi uzrunā un aizrauj! Eliass pirms 8 gadiem cieta negadījumā un gtagad pusaudzim viss jāmācas no jauna. Staigāt, runāt, rakstīt.

LABA SOMA cena ir 20 eiro, no kuriem 5 eiro nonāk zīmējumu autoru atbalstam.

Somas iegādāties iespējams:

- interneta veikalā www.labasoma.lv

- KOOL Latvija benzīntankos

- centrā POGA, Sēlpils ielā 2c, Rīgā.