Jaunumi

Stiprs kā ozols! Jauna labdarības akcija

Publicēts: 10.06.2021.

Godinot Latvijas dižāko koku OZOLU, U19 Pasaules kausa vēstneši Gatis Irbe (Mesa) un Renārs Zeltiņš, kopā ar Latvijas U19 basketbola izlasi aicina piedalīties labdarības akcijā “Stiprs kā ozols!”

Labdarības akcija “Stiprs kā ozols!”

Ozols ir spēka simbols, un akcijas mērķis ir palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem kļūt stiprākiem. Kādam atbalsts var palīdzēt nostāties uz kājām, kādam – veikt savus pirmos soļus. Akcijā tiek vākti līdzekļi bērniem, kuri gaida rindā uz finansējumu rehabilitācijai centrā "Poga".

Ziedojumu var veikt Latvija Basketbola savienības mājas lapas sadaļā http://basket.lv/ozols . Ziedojot 10 EUR, katrs ziedotājs saņems unikālu atlaižu kodu 10 EUR vērtībā, kuru varēs izmantot, iegādājoties biļeti uz jebkuru Latvijas vīriešu, sieviešu vai jauniešu valstsvienības mājas spēli līdz 2022. gada beigām. Ja Covid-19 ierobežojošie noteikumi Latvijā to atļaus, atlaižu kodu varēsi izmantot arī uz U19 Pasaules kausa izcīņas spēlēm.

Labdarības akcija tiek organizēta sadarbībā ar mūziķi Gati Irbi, kura projekts “MESA” jau kopš 2016. gada ir izdevis trīs studijas albumus, nododot tā digitālo kopiju klausītājiem par brīvi izvēlētu cenu, un pilnīgi visus iegūtos līdzekļus ziedojot šim mērķim. Katrs ziedotājs, kurš piedalīsies akcijā “Stiprs kā ozols”, saņems arī visus trīs izdotos albumus – MESA, MESA II un M3SA.

Latvija rīko prestižāko jauniešu basketbola turnīru – 2021. gada FIBA U19 Pasaules kausa izcīņu, kas notiks Rīgā un Daugavpilī. Sacensībās no 3. līdz 11. jūlijam piedalīsies 16 valstu komandas. Apakšgrupu turnīri norisināsies Olimpiskajā sporta centrā un Daugavpils Olimpiskajā centrā. Latvijas komanda pirmajā posmā Daugavpilī spēlēs B grupā ar Puertoriko, Irānas un Serbijas izlasēm. Izslēgšanas spēles notiks “Arēnā Rīga”.

Video: Mesa, Renārs Zeltiņš un U19 izlases galvenais treneris Nikolajs Mazurs apmeklē rehabilitācijas centru POGA