Jaunumi

Starptautisks multidisciplināras komandas konsīlijs 17 Latvijas bērniņiem!

Publicēts: 24.05.2023.

Esam gandarīti, ka pērnā gadā aizsāktā sadarbība turpinās arī šogad, un Latvijas bērniem varam sniegt unikālu veselības izvērtējumu jeb starptautiskas multidisciplināras komandas konsīliju.

Esam gandarīti, ka pērnā gadā aizsāktā sadarbība turpinās arī šogad, un Latvijas bērniem varam sniegt unikālu veselības izvērtējumu jeb starptautiskas starpdisciplināras komandas konsīliju.
Centrā POGA divu dienu garumā norisinājās veselības konsīlijs, kurā piedalījās izcils vācu neirologs Theodors Michaels, kurš strādājis vairākās klīnikās Vācijā (Bonas Universitātes klīnikā, Charite klīnikā) un Igaunijas kolēģi: ortopēde, traumatoloģe: Jana Kritt (Charite klīnika, Tallinas bērnu slimnīca), ķirurģe un SB&Hydrocephalus biedrības vadītāja Igaunijā: Ann Paal, fizioterapeites Cristina Lōokene, Alina Amjaga, tehniskais ortopēds: S.Sirp, centra POGA speciālisti un kolēģi no Latvijas, ķirurgs ortopēds -traumatologs Uldis Bergmanis un Agnese Rekēviča, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Inta Kezika, Alise Rjabikova un tehniskie ortopēdi Gundars Rusovs, Rivo Vožņiaks.

Neirologs Theodor Michael šobrīd konsultē pacientus Selektīvi dorsālās rizotomijas operācijām vairākās valstīs. Viņš ir ar lielu pieredzi bērnu neiroloģijā, kā arī viens no grāmatas “Spina Bifida” autoriem.

Aizvadītā pieredze ar šāda mēroga starpdisciplinārās komandas konsīliju ir turpinājums brīnišķīgajai sadarbību ar Tallinas Bērnu slimnīcu un Bonas Universitātes klīnikas speciālistiem, lai sniegtu labāko palīdzību mūsu bērniem!

Tikšanās ir ļoti vērtīgas centra speciālistiem, lai apmainītos pieredzē ar labākajām un efektīvākajām rehabilitācijas metodēm, pārrunātu pacientu dzīves kvalitātes uzlabošanas iespējas un smeltos iedvesmu un pārliecību, ka Latvijas bērni ir pelnījuši labāko!
Paldies centra POGA komandai un īpaši fizioterapeitei Egijai Bidiņai, nenogurstoša enerģija, rūpes un mīlestība!