Jaunumi

Starpdisciplinārās komandas konsīlijs 12 bērniem no Latvijas un Lietuvas

Publicēts: 23.09.2022.

12 bērniņi no Latvijas un Lietuvas saņēma starpdisciplināras komandas konsīliju jeb veselības izvērtējumu.

Esam ļoti gandarīti, ka 12 bērniņi no Latvijas un Lietuvas saņēma starpdisciplināras komandas konsīliju jeb veselības izvērtējumu.
Konsīlijā piedalījās izcils vācu neirologs Theodors Michaels, kurš strādājis vairākās klīnikās Vācijā (Bonas Universitātes klīnikā, Charite klīnikā) un Igaunijas kolēģi: ortopēde, traumatoloģe: Jana Kritt (Charite klīnika, Tallinas bērnu slimnīca), ķirurģe un SB&Hydrocephalus biedrības vadītāja Igaunijā: Ann Paal, fizioterapeites Cristina Lōokene, Alina Amjaga, tehniskais ortopēds: S.Sirp, centra POGA speciālisti un kolēģi no Latvijas fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Alisa Rjabikova un tehniskie ortopēdi Gundars Rusovs, Rivo Vožņiaks.
Neirologs Theodor Michael šobrīd konsultē pacientus Selektīvi dorsālās rizotomijas operācijām vairākās valstīs. Viņš ir ar lielu pieredzi bērnu neiroloģijā, kā arī viens no grāmatas “Spina Bifida” autoriem.
Aizvadītā pieredze ar šāda mēroga starpdisciplinārās komandas konsīliju ir turpinājums brīnišķīgajai sadarbību ar Tallinas Bērnu slimnīcu un Bonas Universitātes klīnikas speciālistiem, lai sniegtu labāko palīdzību mūsu bērniem!
Tikšanās ir ļoti vērtīgas centra speciālistiem, lai apmainītos pieredzē ar labākajām un efektīvākajām rehabilitācijas metodēm, pārrunātu pacientu dzīves kvalitātes uzlabošanas iespējas un smeltos iedvesmu un pārliecību, ka Latvijas bērni ir pelnījuši labāko!
Paldies centra POGA komandai un īpaši fizioterapeitei Egijai Bidiņai, nenogurstoša enerģija, rūpes un mīlestība!