Jaunumi

Skrējiensoļojums Rīga-Valmiera 2021 šogad atbalsta dvīņu brāļu rehabilitāciju!

Publicēts: 26.07.2021.

Šogad skrējiensoļojums Rīga-Valmiera notika ekstremālos apstākļos, jo Latvijā valdīja tropu karstums. Par spīti laikapstākļiem 166 dalībnieki uzsāka mērot 107km garo distanci, dalību maksu veltot bērniem ar kustību traucējumiem.

Naktī uz sestdienu, 17.jūliju 166 ultragaro distanču skrējēji 13.reizi mēroja ceļu no Brīvības pieminekļa Rīgā līdz Sīmaņa baznīcai Valmierā, lai ar uzrakstu “Brīvību Latvijai!” uz starta numuriem, nodotu Mildas sveicienu Sīmanim. Finišā ātrākos sagaidīja astoņgadīgie dvīņi Toms un Edžus – šī gada labdarības skrējiena sargeņģeļi, kuru rehabilitācijai skrējēji un sacenību brīvprātīgie palīgi vāc ziedojumus.

Sirsnīgs paldies Biedrībai "Ultrataka", kura jau septīto gadu skrējiensoļojumu Rīga-Valmiera velta abdarībai, vācot līdzekļus bērniem ar kustību taucējiemiem. Dvīņu brāļi Toms un Edžus no Gulbenes, kā sargeņģeļi sagaidīja skrējējus Valmierā pie Sīmaņa baznīcas. Deviņi skrējiensoļojuma dalībnieki ziedojumā atvēlējuši simboliskus 107 eiro. Kopā dvīņu brāļu rehabilitācijai tika saziedoti 5298 eiro.