Jaunumi

Pirmie 10 POGAS stipendiāti

Publicēts: 27.01.2020.

Sveicam 10 fizioterapeitus no visas Latvijas, kas nedēļu (20.01.-24.01.2020.) centrā POGA apguva neirorehabilitācijas metodi TheraSuit. Visi stipendiāti beidzot mācības ieguva 40 tālākizglītības punktus un CE sertifikātu.

Fizioterapeiti apguva ASV metodes TheraSuit praktiskās un teorētiskās zināšanas, sertificētas treneres Reičelas Lī vadībā. Priecājamies par iespēju nodot vērtīgas zināšanas, jo TheraSuit metodi centrā POGA praktizējam kopš 2015.gada un pacientiem ir lieliski rezultāti! Stipendiju programmu palīdz īstenot veikalu tīkls "Maxima Latvija".

Rehabilitācijas centrs POGA 2020. gadā uzsāka medicīnas stipendiju programmu. Programmas mērķis ir veicināt jaunu zināšanu un tehnoloģu apguvi, veikt pētniecību un jaunu reabilitācijas programmu ieviešanu.

Pirmās 10 stipendijas bija neirorehabilitācijas metodes TheraSuit apguvei. TheraSuit intensīvās fizioterapijas metode ir fizioterapijas tehnoloģija, kas balstīta uz jaunākajiem pētījumiem neirofizioloģijā un fizioterapijā par cerebrālās triekas rehabilitācijas pamatprincipiem. Pētījumi pierāda, ka cerebrālās triekas pacientu neiroloģiskā un morfoloģiskā atbildes reakcija uz spēka treniņu ir tāda pati, kā vienaudžiem bez cerebrālas triekas. Metodi šobrīd lieto visā pasaulē, arī Eiropā (Ungārija, Polija, Itālija, Vācija, Čehija u.c). Tā ir saņēmusi CE sertifikātu. Centrā POGA šo metodi pielieto kopš 2016.gada un tā ir vienīgā Baltijas valstīs.