Jaunumi

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee! Labdarības akcija

Publicēts: 15.06.2021.

Ieraugi ielās kādu no 9 īpašām dizaina City Bee Latvia automašīnām, noskenē QR kodu un atbalsti bērnus ar kustību traucējumiem, kā arī, līdz pat augustam, no katras īpašā dizaina auto braucienu ienākumiem, 5% tiks ziedoti bērnu rehabilitācijai!

Mēs katru dienu pamostamies, dzirdot kā zvana modinātājs. Atveram acis un ieraugam dienas gaismu. Izkāpjam no gultas un dodamies ikdienas gaitās bez citu palīdzības. Dažas no šīm lietām ikdienā mums liekas pat kaitinošas, līdz brīdim, kad kāda tiek atņemta. 

Tieši tāpēc CityBee Latvija komanda ar Ziedot.LV starpniecību ir uzsākusi projektu visas vasaras garumā. Mēs esam aplīmējuši 9 sava autoparka automašīnas ar rehabilitācijas centra POGA bērnu zīmējumiem, lai aicinātu apkārtējos atcerēties, cik daudz mums ir dots un sniegt iespēju palīdzēt grūtībās nonākušajiem bērniem, kuriem nepieciešama rehabilitācija.

Trīs mēnešu garumā līdz augusta beigām, CityBee Latvija ziedos 5 % no kopējiem šo 9 automašīnu ienākumiem, kā arī, sniegsim iespēju to izdarīt ikvienam, kurš to vēlas. Noskenē uz mašīnas redzamo QR kodu un ziedo!