Jaunumi

Līdz 31.decembrim uztura speciālista konsultācija BEZMAKSAS

Publicēts: 18.10.2019.

Lieliska iespēja! Līdz 2019.gada 31.decembrim sertificētas uztura speciālistes Baibas Grīnbergas konsultācija bez maksas!

Lai veicinātu pacientu ārstēšanas, rehabilitācijas un veselības veicināšanas procesu, centrā "Poga" tiek piedāvāta sertificēta uztura speciālista konsultācija. Līdz 31.decembrim uztura speciālista konsultācija bez maksas!

Uztura terapijas galvenais mērķis ir palīdzēt bērniem, jauniešiem un arī pieaugušajiem ar dažāda veida veselības un funkcionālajiem traucējumiem koriģēt ikdienas uzturu, pielāgojot to katra indivīda veselības un vielmaiņas stāvoklim, fizisko aktivitāšu intensitātei.

Uztura speciālists izvērtē pacienta veselības stāvokli, ēšanas paradumus, ikdienas fizisko aktivitāti. Pamatojoties uz iegūto informāciju, sniedz uztura rekomendācijas.  

Pie uztura speciālista aicinām nākt, ņemot līdzi iepriekš veiktus izmeklējumus/analīžu rezultātus, kā arī vismaz 3-5 dienu uztura dienasgrāmatu (ikdienā apēsto produktu saraksts un aptuvenais daudzums), lai vizīte būtu pilnvērtīgāka.

Konsultācijas ilgums ir 30 minūtes.

Pieteikšanās zvanot 24968968