Jaunumi

Lekcijas vecākiem Bērnu rehabilitācijas dienas ietvaros

Publicēts: 20.09.2021.

Rehabilitācijas dienā esam īpaši padomājuši par saturu vecākiem! Aicinām pieteikties vecākus uz brīnišķīgām lekcijām klātienē, centrā POGA, Sēlpils ielā 2c, Rīgā.

12:00 – 13:00 Solveiga Karele, Tematisko meditāciju prakses vadītāja vadīs lekciju “KĀ ATVADĪTIES NO KRĪZES”.
Solveigas daudzo gadu pieredze cilvēku vadībā, krīžu risināšanā, meditāciju praksē un ASV iegūtā klīniskā hipnoterapeita izglītība ir palīdzējusi radīt unikālu metožu kopumu, kas ļauj cilvēkiem pārvarēt grūtības, rodot resursus un spēku piedzīvot labāko iespējamo dzīves scenāriju. Bērnu rehabilitācijas dienas ietvaros plānota saruna par tēmu: "Kā atvadīties no krīzes"
  • Kā krīzes un traumatiskas peredzes ietekmē mūsu fiziskās un emocionālās sajūtas un turpmāko lēmumu pieņemšanas procesu.
  • Ceļš uz pozitīvām pārmaiņām sevī un ap sevi, soli pa solim.
  • Efektīvu praktisku padomu kopums, kā sevi stiprināt un atbalstīt grūtās situācijās.
  • Stresa un negatīvu emociju atbrīvošanas tehnika praksē – kopīga nodarbība (10 min).
13:30 – 14:30 Egija Bidiņa, centra POGA Bērnu fizioterapijas vadītāja “VECĀKA IKDIENAS LOMA "ĪPAŠĀ" BĒRNU DZĪVĒ".
Plašas zināšanas, vēlme mācīties un attīstīties, mīlestības pret bērniem ir tas, kas Egiju padara par lielisku un vienu no vadošajiem fizioterapeitiem Latvijā. Lekcijā Egija pievērsīs uzmanību vecāku un ģimenes lomai, sadarbībai starp ģimeni, ārstiem, skolas pedagogiem un rehabilitologiem. Atgādinot, kā sadalīt prioritātes, nepārslogot bērnu un sasniegt izvirzītos mērķus.
*Abas lekcijas būs iespējams noskatīties video atkārtojumā.

Vieta: Centrs POGA, Sēlpils iela 2c, Rīga
Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās obligāta

Ieeja tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pārslimošanu ar Covid-19, pabeigtu vakcinācijas kursu, negatīvs tests 48h laikā. Neattiecas uz bērniem līdz 12 gadu vecumam.