Jaunumi

Labdarības albums MESA II

Publicēts: 06.12.2017.

Novembra beigās dienasgaismu ieraudzīja Gata Irbes projekta “MESA” otrais studijas albums “II”. Albumu par ziedojumiem iespējams iegādāties mājaslapā www.mesarmesa.lv. Visi ienākumi palīdzēs centra POGA pacientiem saņemt TheraSuit terapiju.

Jaunajā īnterneta vietnē www.mesarmesa.lv  var iegūt abu MESA studijas albumu – gan pirmā, gan jaunākā - digitālās versijas apmaiņā par ziedojumu. Pilnīgi visi 100% iegūtie ienākumi ar organizācijas «Ziedot.lv» tehnisko un juridisko atbalstu tiks ziedoti bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai centrā “Poga”. Kopš pērnā gada maija ar MESA pirmo albumu un “Ziedot.lv” citām kampaņām kopumā tika savākti līdzekļi šīs programmas 55 bērnu ārstēšanai. Palīdzības sniegšanai “Mēs ar MESA” kampaņā kopumā apzināti vēl 39 bērni, un viena bērna rehabilitācija vidēji izmaksā 1700 eiro. Mājaslapā var sekot līdz saziedotajam apjomam un bērnu skaitam, kam palīdzēts. Jaunajā mājaslapas versijā ir pievienota jauna iespēja katram apmeklētājam arī ziedot kādam konkrētam bērnam no visiem 39, kam aizietu par studijas albumu noziedotie līdzekļi.

“Esmu jau vairākkārt uzsvēris, ka savu dzīvi nevaru iedomāties bez kustības, tāpēc šīs kampaņas mērķis ir kā tieša atbilde mūsu gribai palīdzēt tiem, kam vajadzīgs atbalsts. Un es gribētu aicināt visus apzināties savu veiksmi un dot tiem, kuriem varbūt dzīvē nav paveicies tik daudz", tā par šo kampaņu teic projekta autors Gatis Irbe.

Jāpiebilst, ka arī otrā «Mesa» studijas albuma vāciņa noformējuma autors ir viens no mūsdienu izcilākajiem Latvijas gleznotājiem Paulis Postažs.