Jaunumi

Jauns labdarības albums M3SA

Publicēts: 13.02.2020.

Tikko saules gaismu ieraudzīja jaunais #MēsArMesa studijas albums M3SA. Tāpat kā abi iepriekšējie, arī šis albums ir nodots labdarībai. Pērkot digitālo albumu, atbalsts tiek sniegts kādam no 25 bērniem ar kustību traucējumiem.

Lepojamies ar lielisku sadarbību ar mūziķi Gati Irbi, kurš jau ceturto gadu ar sirsnību vēlas palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem. 

"Mēs ar MESA" ir mūzikas projekta MESA labdarības kampaņa ar mērķi apmaksāt bērnu, ar smagiem kustību traucējumiem, rehabilitācijas programmas centrā "Poga". Kampaņa tika aizsākta 2016.gada maijā, projektam izdodot pirmo studijas albumu un nododot tā digitālo kopiju klausītājiem par brīvi izvēlētu cenu, un ziedojot pilnīgi visus iegūtos līdzekļus šim mērķim. Ar pirmajiem diviem albumiem tika saziedoti 48165.91 EUR un tika nosegta 17 bērniņu ārstniecība, paralēli arī sekojot līdzi bērnu progresam MESA sociālajos tīklos.

Aicinām arī jūs piedalīties labdarības akcijā un par ziedojumu iegādāties brīnišķīgu M3SA studijas albumu. Albumu par ziedojumu iegādājies šeit: https://www.mesarmesa.lv/