Jaunumi

Gadskārtējā Burgeru ballīte jau 19.augustā

Publicēts: 18.08.2020.

2020.gada 19.augustā, vasaras izskaņā, blogeris Rojs, jeb plašāk zināms kā “Pipars”, sadarbībā ar centru POGA ielūdz uz tradicionālo labdarības burgeru ballīti! Burgeru ballītes rīkošanas iemesls ir pievērst uzmanību bērniem ar īpašām vajadzībām, sagādāt viņu ģimenēm skaistus svētkus un satikties ziedotājiem, un atbalstītājiem.

Ballītes idejas autors un organizators blogeris Rojs jeb “Pipars” stāsta: "Esmu novērojis, ka sabiedrība labiem darbiem un projektiem ierasti pievērš uzmanību Ziemassvētku laikā. Tas ir labi, taču šie cilvēki kuriem ir nepieciešams mūsu atbalsts mums blakus ir visu gadu un arī viņi vēlas baudīt un izklaidēties! Tāpēc nolēmu ka jāpamēģina izveidot kādu pasākumu arī vasarā. Paralēli skaistiem svētkos, es izveidoju labdarības akciju “Pipars Pogai”, kurā aicināju palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem, lai visi kopā saziedojam līdzekļus rehabilitācijai un piepildītu bērniņu sapņus!”

Ar katru gadu Burgeru ballītes atbalstītāju pulks kļūst plašāks. Bērnus priecēs Daktera Klauna komanda, muzikālos priekšnesumus sniegs grupas Bad Habits, Laime pilnīga, mākslinieki Katrīna Dimanta, Jānis Bukums, Ēriks Loks, Liene Šomase, un Signia. Pasākumu vadīs radio dīdžejs un pasākuma vadītājs  Aleksandrs Tuguševs. Pasākumā apskaņošanas tehniku sagādās un par karaoke iespējas piedāvās MrKaraoke.lv komanda!
Ballītes neiztrūkstoša daļa būs visgardāko un neparastāko burgeru cepšana un mielošanās no “Pipars” un Grila skolas, par saldumiņiem arī nav aizmirsts un bērniem būs gan gardas kūciņas, gan vasaras iecienītākais gardums – saldējums! Pasākuma laikā būs pārsteigumi ikvienam Burgeru ballītes apmeklētājam!

Rehabilitācijas centra POGA mazie pacienti priecāsies, ja viesi un ziedotāji atnesīs attīstošās spēles, puzles vai konstruktoru. Mīkstās mantas gan šoreiz lai paliek mājās, vai veikalu plauktos! Pasākuma laikā varēs satikt un aprunāties ar rehabilitācijas centra pārstāvjiem un izrunāt, kāda palīdzība šobrīd ir nepieciešama. Ziedojuma kastīte? Jā, arī tā būs atrodama pasākuma norises vietā!

Uz tikšanos centrā POGA:

Datums: 19.augusts

Laiks: no plkst. 15:00

Vieta: Centrs POGA, Sēlpils ielā 2c, Rīgā