Jaunumi

Fizioterapeite Egija Bidiņa uzstājas Tallinnas bērnu slimnīcas konferencē

Publicēts: 02.03.2023.

Centra POGAs komanda fizioterapeites Egijas Bidiņas vadībā piedalījās Tallinnas bērnu slimnīcas organizētā konferencē par SDR bērnu ārstēšanu multidisciplinārā komandā.

Centra POGAs komanda fizioterapeites Egijas Bidiņas vadībā piedalījās Tallinnas bērnu slimnīcas organizētā konferencē par SDR bērnu ārstēšanu multidisciplinārā komandā.
Paldies Egijai Bidiņai, kura dalījās pieredzē par Latvijas bērnu SDR operāciju rezultātiem, dodot ieskatu centra POGA komandas paveiktajā veiksmīgas pēcoperāciju rehabilitācijas norisē.
Centra POGA komandai bija ļoti vērtīga un iedvesmojoša tikšanās ar augsti kvalificētiem speciālistiem no Tallinnas bērnu slimnīcas (SA Tallinna Lastehaigla), Bonnas Universitātes klīnikas (Universitätsklinikum Bonn) un Charite klīnikas (Charité - Universitätsmedizin Berlin).
Paldies Tallinnas bērnu slimnīcai par ļoti vērtīgo, augsti profesionālo konferenci, ceram arī turpmāk sadarboties ar augsti kvalificētiem speciālistiem Ann Paal, Theoder Michael, Sevgi Sarikaya Seiwert, Julia Funn, Tarmo Areda, Andres Asser, Cristina Loonene.