Jaunumi

"Dakteris POGA" rūpju bērniņiem piedāvā bezmaksas konsultācijas

Publicēts: 04.01.2018.

Programmā “Dakteris POGA” bērniem no rūpju ģimenēm - trūcīgām, daudzbērnu vai audžuģimenēm, kā arī bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un bērniem no bērnu namiem, vizītes ir bezmaksas un tiek apmaksātas no ziedojumiem.

Kad bērniņam sāp puncītis vai austiņa, kad naktīs ir slikti sapnīši vai valodiņa neraisās, tad mammas un tēti ir satraukti. Katrs vecāks grib palīdzēt savam bērnam un redzēt to veselu. Dažkārt saslimšana ir tikai īslaicīga, bet dažkārt simptomi var liecināt par nopietnu saslimšanu vai bērna attīstības traucējumiem. Tad vajadzīgs zinoša un iejūtīga speciālista padoms, lai sniegtu bērnam savlaicīgu palīdzību. Vajadzīgs dakteris POGA, kas vecākus un bērnus saprot un mīl!

Programma “Dakteris POGA” ir Ziedot.lv labdarības programma, kas nodrošina bērniem no visas Latvijas neirologa padomu. Programma dod iespēju saņemt konsultācijas pie augsti kvalificēta speciālista bērnu neiroloģijā, lai laicīgi atklātu problēmas un saņemtu ārstniecību.

Centrā “Poga” pieņem neirologs Dr. Mikus Dīriks. Daketris  tDCS metodi ir apguvis Neurocare Akadēmijā (Nijmegen, Nīderlandē), kas ir viens no vadošajām smadzeņu elektriskās stimulācijas izpētes institūtiem Eiropā. Pateicoties ziedotāju atsaucībai, centrā “Poga” ir iegādāta DC-Stimulator aparatūra (neuroCare Group, Vācija). Transkraniālā elektriskā smadzeņu stimulācija jeb tDCS var tikt nozīmēta tikai ar neirologa slēdzienu pacientiem, kuriem ir šādi neiroloģiski un psihiatriski traucējumi – galvassāpes (migrēna), demence, tinnitus un bērniem ar uzmanības deficīta un koncentrācijas grūtībām, autismu, cerebrālu trieku (kopā ar fizioterapijas un/ vai ergoterapijas nodarbībām) un disleksiju, pieaugušajiem pēc insulta motors deficīts, runas traucējumi, apakšējo ekstremitāšu neiropātiskas sāpes, depresija, fibromialģija, atkarības problēmas (tabakas, alkohola un citu narkotisko vielu).

Speciālistu konsultācijas iespējams saņemt centrā “POGA”, Rīgā, Indrānu ielā 13. Pagalmā pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta. Pieteikšanās zvanot uz reģistratūru  67806020,  24968968.