Jaunumi

"Dakteris POGA" bērnu namu bērniem un audžuģimenēm

Publicēts: 09.11.2017.

Rehabilitācijas centrs “Poga” piedāvā bērnu nama bērniem, kā arī bērniem no rūpju bērnu ģimenēm (audžubērniem, adoptētiem bērniņiem, trūcīgu un maznodrošinātu ģimeņu bērniem) iespēju saņemt bezmaksas vizītes pie augsti kvalificētiem speciālistiem – bērnu neirologa un fizioterapeita.

Katrs bērns šai pasaulē ierodas kā cienījama individuāla personība ar savām sajūtām un pasaules uztveri. No drošas un ierastas vides bērns piedzimstot nokļūst vietā, kur visas sajūtas ir jaunas un nepieredzētas. Kad bērniņa ģimenē notiek pārmaiņas un tiek zaudēti vecāki, bērniņam ir lieli pārdzīvojumi. Katrs bērniņš ir īpašs, tam nepieciešama īpaša uzmanība un aprūpe. Dažkārt saslimšana ir tikai īslaicīga, bet dažkārt simptomi var liecināt par nopietnu saslimšanu vai bērna attīstības traucējumiem. Tad vajadzīgs zinoša un iejūtīga speciālista padoms, lai sniegtu bērnam savlaicīgu palīdzību. Vajadzīgs dakteris POGA, kas bērnus saprot un mīl!

Rehabilitācijas centra “Poga” programma “Dakteris POGA” ir programma, kas nodrošina bērniem no visas Latvijas neirologa un fizioterapeita padomu.

Programma dod iespēju saņemt bez maksas:

  • Pirmreizēju konsultāciju pie bērnu neirologa Dr.Dīrika, kurš noteiks bērniņa veselības stāvokli un noteiks turpmāku ārstēšanu:
  • Atkārtotu konsultāciju pie bērnu neirologa;
  • Fizioterapeita konsultāciju;
  • Fizioterapijas 10 nodarbību kursu;
  • Osteopāta konsultāciju;
  • Rekomendāciju turpmākai ārstēšanai pie citiem speciālistiem.

Rehabilitācijas komandā darbosies vairāki specialisti – bērnu neirologs, fizioterapeits, fizioterapeits – osteopāts un ergoterapeits. Nepieciešamības gadījumā tiks rekomendēti arī citi speciālisti, kā mikrologopēds, uztura speciālists, ortopēds u.c.

Speciālistu konsultācijas iespējams saņemt centrā “POGA”, Rīgā, Indrānu ielā 13. Pagalmā pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta. Pieteikšanās zvanot uz reģistratūru  67806020,  24968968.