Jaunumi

Centrs POGA saņēmis finansējumu no ERAB (EBRD) Community Initiative

Publicēts: 14.12.2021.

Centrs POGA šī gada sākumā īstenoja projektu "Aijā žūžū", kurā ikviens ziedojums tika dubultots no Eiropas Rekonstrukciju un Attīstības bankas (ERAB) Kopienas iniciatīvas. Noslēdzoties akcijai centrs POGA saņēmis finansējumu 50 000 EUR apmērā.

Projektā "Aijā žūžū" ziedojumos no privātpersonām un uzņēmumiem piesaistīti 68 731.66 EUR, ERAB - EBRD Kopienas iniciatīvas solījums dubulto maksimālo summu, 50 000 EUR apmērā. Kopā projektā "Aijā žūžū" būs pieejams finansējums 118 731.66 EUR apmērā, lai nodrošinātu ergoterapijas un audiologopēda nodarbību apmaksu bērniem ar runas un kustību traucējumiem.

Ar prieku ziņojam, ka finansējums dos iespēju bērniņiem ar funkcionāliem traucējumiem, centrā POGA saņemt bezmaksas ergoterapeita un audiologopēda nodarbības turpmāko gadu. Sirsnīgs paldies Jurijam Spiridonovam, kurš mūs atbalstījis gan pagājušā, gan šī gada projektā. Tāpat arī milzīgs atbalsts centra POGA "gariņam" un mūsu mīļajai draudzenei Danielai Utānei no organizācijas Giving For Latvia. Paldies par atbalstu Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem. No sirds novērtējam!