Jaunumi

Centrs POGA saņem ziedojumu no Luminor Bankas

Publicēts: 20.01.2021.

Izlejot lielāko 2021. gada laimi, Luminor ziedo bērnu ar kustību traucējumiem ārstēšanai 7000 eiro.

Lai atbalstītu Baltijas iedzīvotājus cīņā ar pandēmijas izraisītajām sekām, Luminor banka, izlejot lielāko 2021. gada laimi, ziedo 21 000 eiro vairākiem labdarības mērķiem Baltijā. Latvijā ziedojums palīdzēs Ziedot.lv centra “POGA” rehabilitācijas programmai bērniem ar kustību traucējumiem, lai nodrošinātu iespēju arī pandēmijas laikā turpināt ārstēšanu mājas apstākļos.

2020. gada nogalē svētku apsveikuma kampaņas un ierasto dāvanu vietā izvēlējāmies paveikt ko atšķirīgu. Gada nogalē atbalstījām Dod Pieci projektu, taču, uzsākot 2021. gadu, izlējām gada lielāko laimi un uzsākām labdarības kampaņu. Tās laikā centāmies uzlabot ne tikai iedzīvotāju noskaņojumu, bet arī atbalstījām labdarības mērķus Baltijā, kurus pandēmijas ierobežojumi skāruši tiešā veidā. Latvijā priecājamies sniegt palīdzību Ziedot.lv centram “POGA” vairāku inovatīvu terapijas tērpu iegādē. Laikā, kad rehabilitācija klātienē ir ierobežota, mūsdienīgie rehabilitācijas tērpi “Molli” ļaus vismaz 50 bērniem ar kustību traucējumiem šogad turpināt ārstēšanos attālināti. Šis ir ilgtermiņa ieguldījums mūsu bērnu veselībā un attīstībā, jo kalpos ilgi pēc pandēmijas ierobežojumiem un padarīs rehabilitāciju pieejamāku daudzām ģimenēm, kurās ir bērni ar kustību traucējumiem,” norāda Kerli Gabrilovica, Luminor vadītāja Latvijā.

“Luminor banka Jaunajam gadam ir izlējuši vislielāko laimīti daudzām Latvijas ģimenēm, kurās aug bērniņi ar īpašām vajadzībām! Sirsnīgs paldies, ka izlietā laimīte pārvēršas reālā palīdzībā īpašajos fizioterapijas tērpos Molli, ko Covid-19 apstākļos bērni var lietot māja apstākļos, nebaidoties par saslimšanu”, stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Labdarības akcija norisinājās no 2021. gada 1. līdz 10. janvārim. Tās ietvaros ikviens Baltijas iedzīvotājs tika aicināts sociālajos tīklos dalīties ar savu laimes skaidrojumu: biggestluck.com. Igaunijā akcijā savāktos ziedojumus saņems Rietumtallinas Centrālā slimnīca, lai iegādātos plaušu ventilatoru aparatūru pacientiem, kuri vairs nevar elpot pastāvīgi. Savukārt Lietuvā savāktie līdzekļi tiks piešķirti Maltas Ordeņa palīdzības dienestam, lai nodrošinātu pakalpojumus senioriem, invalīdiem vai cilvēkiem, kuri karantīnas dēļ ir izolēti savā mājoklī.