Jaunumi

Centrs "Poga" saņem vērienīgu ziedojumu 100 000 eiro no "Maxima Latvija"

Publicēts: 24.05.2019.

22. maijā, durvis vēra bērnu rehabilitācijas centrs „Poga”, kas ir atradis sev jaunas mājas Rīgā, Sēlpils ielā 2C. Līdz ar jaunajām bērnu rehabilitācijas centra telpām, iezīmējas jauns posms rehabilitācijas nozarē Latvijā. Centra „Poga” lielākais atbalstītājs, mazumtirdzniecības tīkls „Maxima Latvija”, pasniedza centram svinīgu dāvinājumu 100 000 eiro vērtībā ar mērķi nodrošināt modernāku rehabilitāciju Latvijas bērniem.

Atklājot jaunās rehabilitācijas centra telpas, „Poga” lielākais atbalstītājs „Maxima Latvija” pasniedza svinīgo dāvinājumu 100 000 eiro vērtībā, ar mērķi nodrošināt Latvijas bērniem mūsdienīgāku, modernāku un mērķtiecīgāku rehabilitācijas procesu, tādējādi ļaujot parūpēties par mazo „Poga” pacientu lielākiem un drošākiem soļiem nākotnē.  „Mēs iestājamies par ģimenēm un to labklājību, tāpēc jau divus gadus ejam ciešā solī kopā ar bērnu rehabilitācijas centru „Poga”, lai palīdzētu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem. Šo divu gadu laikā kopā ar pircējiem un sadarbības partneriem esam ziedojuši jau 314  tūkstošus eiro, lai arvien vairāk bērniem būtu iespēja saņemt rehabilitācijas kursus – paldies visiem par sadarbību!” stāsta „Maxima Latvija” vadītājs Andris Vilcmeiers.

Ziedojums ir ļoti nozīmīgs, jo ir viens no lielākajiem ziedojumiem, kas saņemts no privāta uzņēmuma. Novērtējam, ka uzņēmums savā peļņā vēlas dalīties ar sabiedrību un iestājas par īpašo bērnu ģimenēm un viņu veselības uzlabošanu.