Jaunumi

Centrā "Poga" darbu uzsāk sertificēta uztura speciāliste Baiba Grīnberga

Publicēts: 26.06.2019.

Lai veicinātu pacientu ārstēšanas, rehabilitācijas un veselības veicināšanas procesu, centrā "Poga" tiek piedāvāta uztura speciālista konsultācija.

Uztura terapijas galvenais mērķis ir palīdzēt bērniem, jauniešiem un arī pieaugušajiem ar dažāda veida veselības un funkcionālajiem traucējumiem koriģēt ikdienas uzturu, pielāgojot to katra indivīda veselības un vielmaiņas stāvoklim, fizisko aktivitāšu intensitātei.

Uztura speciālists izvērtē pacienta veselības stāvokli, ēšanas paradumus, ikdienas fizisko aktivitāti. Pamatojoties uz iegūto informāciju, sniedz uztura rekomendācijas.  

Pie uztura speciālista aicinām nākt, ņemot līdzi iepriekš veiktus izmeklējumus/analīžu rezultātus, kā arī vismaz 3-5 dienu uztura dienasgrāmatu (ikdienā apēsto produktu saraksts un aptuvenais daudzums), lai vizīte būtu pilnvērtīgāka.

Konsultācijas ilgums ir 30 minūtes, cena 35 eiro.

Sertificētā uztura speciāliste Baiba Grīnberga uztura speciālistes kvalifikāciju ieguvusi Rīgas Stradiņa Universitātē 2012. gadā, bet 2015. gadā ieguvusi maģistra grādu cilvēka fizioloģijā (bioloģijā) Latvijas Universitātē. Baiba ir Latvijas Diētas un Uztura speciālistu Asociācijas biedrs; ikdienā ir docētāja Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā, bet kā uztura speciāliste konsultē arī VC4 Bērnu Veselības centrā, Sievietes Veselības centrā un Aizkraukles slimnīcā. Ar lekcijām, referātiem un prezentācijām, kā arī praktiskām nodarbībām regulāri piedalās dažādās konferencēs, semināros, pašvaldību/privātu iniciatīvu projektos Latvijā, kā arī ārzemēs.