Jaunumi

Atklāta Rehabilitācijas nedēļa

Publicēts: 22.09.2020.

Pirmdien, 21.09. ar vērienīgiem svētkiem rehabilitācijas centrā POGA tika svinēta Bērnu rehabilitācijas dienas četru gadu jubileja. Pasākuma laikā bērniem ar kustību traucējumiem bija iespēja aktīvi pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem un ģimeni – piedaloties sportiskās stafetēs un radošās darbnīcās, apgleznojot sejiņas un baudot muzikālus pārsteigumus, samīļojot īpaši apmācītos kanisterapijas sunīšus un mielojoties ar cukurvati, beļģu vafelēm un citiem gardumiem.

Svētki iezīmēja Bērnu rehabilitācijas nedēļas aizsākumu – īpašu nedēļu,  kas tiek rīkota rehabilitācijas centra POGA un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētās labdarības akcijas ietvaros, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā.

“Ļoti novērtējam, ka rehabilitācija un satikšanās centrā POGA var būt arī svētki, ne tikai smags ikdienas darbs. Bērniem un ģimenēm ir nozīmīgi kopā satikties un just atbalsta plecu, satikt speciālistus un saturīgi pavadīt laiku. Paldies “Maxima Latvija” kā ilggadējam POGA atbalstītājam, kas izprot bērnu un ģimeņu vajadzības un sniedz nozīmīgu atbalstu ikdienā un svētkos”, stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

“Mēs iestājamies par ģimenēm un to labklājību, tāpēc jau vairākus gadus ejam ciešā solī kopā ar bērnu rehabilitācijas centru POGA, lai palīdzētu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu vecākiem. Šis gads ir bijis izaicinošs mums visiem, īpaši mazajiem pacientiem, kam ārkārtas situācijas laikā rehabilitācijas nodarbības bija liegtas. Tāpēc esam īpaši priecīgi, ka varam sveikt mazos POGA pacientus un viņu ģimenes rehabilitācijas nedēļas atklāšanas svētkos un esam lepni, ka varam būt daļa no skaistās rehabilitācijas svētku tradīcijas jau ceturto gadu un kopā augt vēl lielākiem, jo šogad ir pirmais gads, kad rehabilitācijas svētki tiek svinēti veselas nedēļas garumā,” atklāj Jānis Vanags, „Maxima Latvija” korporatīvais vadītājs.

Rehabilitācijas nedēļas ietvaros, no 21. līdz 25. septembrim, gan bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem, gan viņu ģimenēm un atbalstītājiem, būs iespēja piedalīties dažādās izzinošās un jautrās tematiskajās dienās – vecāku lutināšanas dienā, atvērto durvju dienā profesionāļiem, POGA draugu dienā un filmu vakarā pusaudžiem. Papildu informācija par programmu nu aktivitātēm pieejama centra POGA mājas lapā